.

.

New
ChengHaoRan 1pcs FPC Конектор За iPad 2 3 4 5 4 мини дисплеј LCD екран на Допир Конектор 20pin 32pin 20p 32p Поправка Делови

ChengHaoRan 1pcs FPC Конектор За iPad 2 3 4 5 4 мини дисплеј LCD екран на Допир Конектор 20pin 32pin 20p 32p

DEN 43.00
DEN 53.28

Количина на стоки
Достапно

Имајте пријатен ден !
Вашата цел денес ќе се испрати во 1-2 работен ден.
*ДОБРА ВЕСТ : Бразил клиенти ако вашата нарачка над 80 ние може да ја испратите вашата нарачка од страна на Epacket за слободни се,во ред? Оставете масажа "од epacket" во вашата нарачка тогаш, ви благодарам.
*** ако имате Посебни барањето треба да ја напушти масажа тука : ЗАБЕЛЕШКА :
"Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која е untrackable ! Откако choosed на овој начин, се надевам, ќе може да чека тој трпеливо!
Ако треба item многу итна,ве молиме, изберете ја препорачана пошта и да ги Изразат начин ,ви благодариме за поддршката.
Cheng Hao Ran 1pcs FPC Конектор За i Pad 2 3 4 5 4 мини дисплеј LCD екран на Допир Конектор 20pin 32pin 20p 32p Поправка Делови

Карактеристики на стоката

боја:
За No. 1, За No. 2, No. 3, За Број 4, За Број 5, На Број 6, 20pin, 32pin
Бренд Име:
ChengHaoRan
дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
FPC Конектор За iPad 2 3 4 5 4 мини дисплеј LCD екран на Допир Конектор 20pi
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат