.

.

New
Вшмукување чаша протезата со Спорт Камера Автомобил Полнач За SJ Cam Go pro series Акција Caemera yi SJ4000 Херој 3+ 4 Планината Додатоци

Вшмукување чаша протезата со Спорт Камера Автомобил Полнач За SJ Cam Go pro series Акција Caemera yi SJ4000

DEN 374.40

Количина на стоки
Достапно

Пакет Содржина : 1 x Автомобил Полнач 1 x Вшмукување Чаша Можете да ја користите камерата како автомобил dvr , камерата може да recond vido во автомобил со овој автомобил полнач.

Карактеристики на стоката

Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,EKEN,Sjcam,GoPro
Тип:
Додатоци Set/Комплет
Број На Модел На:
Автомобил Полнач
Бренд Име:
eken
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат