.

.

New
WLISTH 2018 Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Види Човек Часовник Моден Бизнис Кварц-Види Едноставна Машки Види Relogio Masculino Пад

WLISTH 2018 Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Види Човек Часовник Моден Бизнис Кварц-Види Едноставна Машки

DEN 431.00
DEN 662.40

Количина на стоки
Достапно


WLISTH 2018 Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Види Мажите Часовник Моден Бизнис Кварц-Види Едноставна Машки Види Relogio Masculino се Откажат За 100% Висок квалитет на оригинален бренд WLISTH Зглоб Види Материјал И Големина Стил : Мода Обичните Случај Материјал : нерѓосувачки челик
Бендот Материјал : не ' рѓосувачки челик/Кожа Случај Големина : За 41mm Бенд Должина : Околу 220mm Бенд Ширина : За 20mm Водоотпорен : Живот Водоотпорен (30 M)

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Шок Отпорни
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Стил:
бизнис
Dial Дијаметар:
41mm
Движење:
Кварц
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
P609
Бендот Должина:
23cm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Дебелина:
8мм
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бренд Име:
WLISTH
Случај Обликот:
Круг
боја:
Сина,Бела, Сребро.
Шпански зборови:
Relojes de los hombres де primeras marcas де lujo del reloj де cuarzo
Француски Зборови:
Montres Hommes Врвот Marque de luxe Кварц
Холандија зборови:
Mannen Horloges Врвот Merk Luxe Kwartshorloge
Бразил зборови:
Relogio Masculino Врвот marca Relogio де quartzo де luxoRelogio femino
Клучни зборови за пребарување:
Адвокатско Часовници Врвот Бренд На Луксузни Кварц Види Жени
Место на Потекло:
Кина
Пол:
Мажи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат