.

.

New
Најдобар квалитет и Бесплатен превозот! Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц E Класа W211 2009-2002 Удобно мода седиште опфаќа

Најдобар квалитет и Бесплатен превозот! Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц E Класа W211 2009-2002 Удобно

DEN 11659.00
DEN 16656.00

Количина на стоки
Достапно


Целосен сет столче опфаќа за Мерцедес Бенц E Класа W211
1.Детали за производот :
2.За Бизнис Купувачи : 1.За Нас : Добредојдовте на нашата онлајн продавница веб-сајт во прв план. Ќе најдете една неверојатна спектар на високо квалитетни евтини производи тука. нашата компанија има 5 години интернет продаде искуство. ние, исто така, се обрне повеќе внимание на нашата служба за корисници. Можете да не контактирате во било кое време и ние ќе ви ги реши проблемите за вас веднаш. 2.Плаќање : 1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Union, Money Gram . СИТЕ големи кредитни картички се прифаќаат преку сигурна исплата процес. 2. За безбедно проблем, ве молиме потврдете го тоа откако ќе го плаќа тоа. 3.Задоволството На Клиентите : 1.Ако имате било какви прашања, добредојдени да не контактирате. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2.Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе имате и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. 4.Превозот : Превозот Време : Откако ќе плаќање,сите објекти ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.По предаден,ние ќе испратиме следење на број за вас, за вашата нарачка,можете да ги пратите вашата нарачка од страна на следење на веб-сајтот. Пакет : Сите предмети се професионално се одликува со големо внимание за да се обезбеди безбедно испорака 5.Политика На Враќање : 1.Ако сакате да разменувате објекти , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот ; 2.Ако сакате да се вратите на овој објект , мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И што треба да се плати се врати превозот обвиненија,откако јас recived оваа точка,ќе испрати назад сите пари за вас. 6.Повратни информации : pls ни даде postive повратни информации по добивање на вашиот пакет,доколку ги имате било какви прашања во врска со нашите производи. plsss ги споделите со нас ,контактирајте не преку табелата прозорец или пратете ми порака ние ќе го реши проблемот на најдобар начин. ви благодариме !

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
35cm
сет парче:
1
Mfg Серија Број:
М-0069
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
65cm
Објектот Должина:
135cm
Објектот Тежина:
6kg
Производ вклучува:
5 седишта столче опфаќа + 2 вратот перници + 2 половината перници
Производ Карактеристики:
дише,Удобно,трајни,мода
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат