.

.

New
Ceyes Авто Заштита Вратата Рака Покрие Автомобил Стил Случај За Хонда Град Одговара Спогодба Граѓански CRV XR-V кинескиот Ѕид Лебди H5 Автомобил-Стил

Ceyes Авто Заштита Вратата Рака Покрие Автомобил Стил Случај За Хонда Град Одговара Спогодба Граѓански CRV

DEN 87.00
DEN 115.68

Количина на стоки
Достапно


Ceyes Авто Заштита Вратата Рака Покрие Автомобил Стил Случај За Хонда Град Одговара Спогодба Граѓански CRV XR-V кинескиот Ѕид Лебди H5 Автомобил-Стил

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
5.5cm
Објектот Дијаметар:
5.5cm
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
0.1cm
Вид На Налепница:
Други
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
5.5cm
Име На Модел:
За Хонда
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
ceyes
is_customized:
Yes
Име:
Арм Заклучување На Вратата Маска
Одговара:
За Хонда
Карактеристики:
Заштита на вратата се провери , Спречување на корозија
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат