.

.

New
10pcs 20inch 50CM 3# Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает (Боја У ИЗБОР)

10pcs 20inch 50CM 3 Затворени Крајот Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает (Боја У ИЗБОР)

DEN 172.00
DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов &Висок Квалитет. 2 износот 10pcs Боја : слика 3.Net должина на патент заби : (50cm) ( 20inch )( прибл.) 4.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.

Карактеристики на стоката

Големина:
3#
Должина:
20inch 50CM
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Бренд Име:
suoja
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
Најлон
Број На Модел На:
3#
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат