.

.

New
Модел авион симулатор тркала СТП wheelwheel Core висок квалитет на СТП пенење RC Модел тркала најлон тркала core

Модел авион симулатор тркала СТП wheelwheel Core висок квалитет на СТП пенење RC Модел тркала најлон тркала

DEN 268.00
DEN 268.32

Количина на стоки
Достапно


Модел авион симулатор тркала СТП wheelwheel Core висок квалитет на СТП пенење RC Модел тркала најлон тркала core
1 инчен СТП тркала дебелина за 8мм тркало пречник од околу 25mm внатрешниот отвор за 2.1 mm
1 инчен СТП тркала дебелина за 10мм тркало пречник од околу 25mm внатрешниот отвор за 3.1 mm
1.25 инчен 31.8 mm стп тркала дебелина за 10мм тркало пречник од околу 31.8 mm внатре отворот 1.7 мм цена
1.5 инчен 38.1 mm стп тркала дебелина за 14mm тркало пречник од околу 36mm внатре отворот за 2mm
1.75 инчен 44.45 mm стп тркала дебелина за 16mm тркало пречник од околу 43mm внатре отворот за 2mm
2.0 инчен 50.8 mm стп тркала дебелина за 20mm тркало пречник од околу 50.8 mm внатре отворот за 3.1 mm
2.5 инчен 63.5 mm стп тркала дебелина 24mm тркало пречник од околу 63.5 mm внатре отворот за 4mm
2.75 инчи 70mm стп тркала дебелина за 25mm тркало пречник од околу 66mm отворот за 3.1 mm
3.0 инчен 82mm стп тркала дебелина за 30мм тркало пречник од околу 74mm отворот за 4.1 мм цена 8 јуани/A 3.25 инчи 82mm стп тркала дебелина за 30мм тркало пречник од околу 80mm отворот за 4.1 mm

Карактеристики на стоката

боја:
25мм, 31.8 мм, 38.1 мм, 50.8 мм, 63.5 мм, 70mm, 74mm, 82mm
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Бренд Име:
ALZRC
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Далечински Контролер
Алатка Материјали:
Собрани класа
Број На Модел На:
рк делови
Материјал:
Композитен Материјал
За Возило Тип:
Летало
Надградба На Делови/Додатоци:
опашката на ножот
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат