.

.

New
Бебе Pacifier Клип Синџир Атарот Клип Брадавица Држачот За Брадавиците Chupetas Деца Pacifier Soother Носителот

Бебе Pacifier Клип Синџир Атарот Клип Брадавица Држачот За Брадавиците Chupetas Деца Pacifier Soother Носителот

DEN 50.00
DEN 61.92

Количина на стоки
Достапно


Младата различни стилови Pacifier Клип Синџир Атарот Клип Брадавица Држачот За Брадавиците Chupetas Деца Pacifier Soother Носителот
Состојба : 100% нови
Материјал на клипот : пластичен клип pacifier за бебе
Материјал на рака : лента синџир за teether рака
Функција : бебе pacifier синџир, soother синџир , анти-изгубени strollor синџир, атарот на носителот, pacifier носители синџир, брадавица рака за бебето. teether играчка синџир поводник, аташе sucette синџир, хранење на бебето
Пакет : 1pcs pacifier анти изгубени синџир во една opp кеси
Одговараат на возраста : 0-3 Years
Големина : 35cm околу
Пријателски Потсетник
Note1 : 1inch=2.54 см 1cm=0.39 инчен
Note2 : Таму би можело да биде малку разликата во бојата на кожата, поради монитор settings
Note3 : Со разликата во мерниот метод, ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување

Карактеристики на стоката

Тип:
Pacifier
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Возраст:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Материјал:
PP + Degradable Најлон Кеса
Број На Модел На:
loi98
Бренд Име:
WEIXINBUY
Големина:
12.5*5.5cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат