.

.

New
Студентот Почетник Микроскоп за Полнење 100X 400X 900X Зголемување Вклучува Додаток Постави Науката Едукативни Играчки Подарок

Студентот Почетник Микроскоп за Полнење 100X 400X 900X Зголемување Вклучува Додаток Постави Науката Едукативни

DEN 2591.00
DEN 3985.44

Количина на стоки
Достапно

Оваа сеопфатна почетнички микроскоп комплет вклучува соединение микроскоп, футрола, и мноштво на додатоци за да се добие на децата започна на нивното учење пат. Бара батерии : Два (2) AA (не се вклучени).

Карактеристики на стоката

Зголемување:
900X
Карактеристики:
Пренослив,Рачни
Зголемување На Односот На:
500X - 1500X
Број На Модел На:
Datyson-900x
Бренд Име:
Datyson
Drawtube:
Monocular
Теорија:
Биолошки Микроскоп
Материјал:
Метал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат