.

.

New
Двоглед телескоп CELESTRON Trailseeker 10*42 Широко Поле на Гледање

Двоглед телескоп CELESTRON Trailseeker 10*42 Широко Поле на Гледање

DEN 9936.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
celestron
Број На Модел На:
TRAILSEEKER 10*42
Тип:
Двоглед
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат