.

.

New
14.4 V 4500mAh Ni-МЗ Правосмукалка батеријата за KV8 XR210C 210B Каи Li R770 Фу Ма Те FM-019 На Таи Ди A320 Ма Yi Dai M320

14.4 V 4500mAh Ni-МЗ Правосмукалка батеријата за KV8 XR210C 210B Каи Li R770 Фу Ма Те FM-019 На Таи Ди A320

DEN 2016.00

Количина на стоки
Достапно

Sweeper батеријата 14.4 V за Формат FM-017/018/019/ KV8 XR210/ Zhi Јао Xing Zhi Zhi Z320/ Zhige S350 Kaili Усвојува нови вистински 10 C празнење стапка на батеријата јадро, силен, издржлив, Безбедност и заштита на животната средина. Применливи модели се како што следува : KV8 Zhi Bao XR210 C 210 B Каи Li R770 Фу Ма Те FM-019 На Таи Ди A320 Ма Yi Dai M320 Карина XR210 Пакување Детали : 1 x Батеријата Вклучени

Карактеристики на стоката

Замена На Батеријата:
Yes
Тип:
NI-МЗ
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
jule100-5
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
1
Бренд Име:
Vividjuler
Големина:
Prismatic
Номиналниот Капацитет:
4500mAh
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат