.

.

New
Најновите 15 Reload Клип Списанија Круг Пикадо Замена Пластични Списанија Играчка Пиштол Мека Куршум Клип За Nerf N-Strike Елита тест

Најновите 15 Reload Клип Списанија Круг Пикадо Замена Пластични Списанија Играчка Пиштол Мека Куршум Клип За

DEN 363.00
DEN 465.60

Количина на стоки
Достапно


Тоа е бесплатен превозот, но некои производи треба да плаќаат екстра $ 0.1 x Куршум Клип
Карактеристики :
.
По напуштање на аеродромот или царинските, нема пакет за следење на информации и повратни информации, нема меѓународно следење на информации и повратни информации. Ве молиме не го отвори спорот без логистика информации
Но, на овој начин, можете да ги зачувате вашите пари.Производ Големина : 27. Тоа е многу важно за вас да се провери можно пораки во вашиот е-мејл или во Aliexpress цел првите три дена по плаќањето, бидејќи таму е многу веројатно информациите дека е на чекање за вас за да одговорите, со цел да се избегне одложување на испраќање на пакетот. Пратката е испратена од Кина објави во земјата на дестинација. Вие треба да се обрне на испорака трошоци.(Русија 30 - 60 работни дена Аргентина и Бразил 40-90 работни дена )
6.8 за следење на број на трошоците.Ова списание клип е компатибилен за NERF N-STRIKE ЕЛИТА
. Ние ќе ви одговори што наскоро.Изработени од квалитетна ABS пластика, анти-шок и издржлив
. Тоа ќе се обезбеди логистика информации во Кина и Сингапур.
Но, вие треба да плаќаат екстра $1.Ви благодариме. Тоа ќе се обезбеди целосно следење на информации,освен за посебни држави.37 за превозот цена. Сепак, Pls не ни веруваат.
Но 71 земји ќе нудат информации дека пратката пристигнува во земјата на дестинација.Тоа може да се одржи 17 пена или мека куршуми, но тоа е подобро за 15 куршуми
. ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака. тоа само им понуди на кина следење на информации. Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена ,Во некои земји нормално пристигнување време повеќе од 60 дена. Треба да се разбере.
Услови И Повратни Информации
1.Кина пост воздух mail.(Јас ќе ти кажам подоцна)
Ве молиме да обрнете внимание.Ако постои злобно спор или измамничко однесување, ќе се жалат на ова прашање да Ali Express. Слика
Превозот и Пристигнување време
Забелешка за испораката (ве молиме да ги прочитате пред да нарачате ) :
Четири избори во Превозот. Вие ќе добиете пакет во времето.Материјал : ABS
. Гаранцијата Се Враќа
1. Ако не примате стока во 60days(Аргентина и Бразил е 90days), ние ќе се 100% враќање на парите
9.Одличен додаток за мека куршум играчка пиштол
Супер Мулти hing квалитет на фотографиите, вистински производ на снимањето. Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбедуваат доволно информации кога прави нарачка.се разбира .
По напуштањето на Сингапур,нема следење на информации и повратни информации. Ова е брз транспорт. Ве молиме не го отвори спорот без логистика информации
16 земји треба да се плати услуга такса од $ 0. Ве молиме да обрнете внимание. Пратката е испратена од DHL на земјата на дестинација.
Време пристигнување
5.100% Сосема нов и со висок квалитет
. Ве молиме не се применуваат во рамките на 60days на спорот, ова е Несакана! Ви благодариме за вашиот вид.Производ Тежина : 144g
.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ако сте незадоволни од било која причина,. Други земји бесплатен превозот. Пратката е испратена од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус на земјата на дестинација.(неколку посебни производи се забележани на описот)
2.
Најновите 15 Reload Клип Списанија Круг Пикадо Замена Пластични Списанија Играчка Пиштол Мека Куршум Клип За Nerf N-Strike Елита тест
Опис :
Спецификации :
.Погоден за куршум големина од 7*1.Боја : 2 бои
.
Сингапур Пост, 71 земји ќе нудат информации дека пратката пристигнува во земјата на дестинација.

Карактеристики на стоката

Предупредување:
Мали објекти. Не дозволете бебето да дојде во контакт.
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
DIWEINI
Возраст Опсег:
> 6 години,> 8 години,> 14 години,5-7 Години,8-11 Години,> 3 години
Бар-кодот:
No
Пластични Тип:
ABS
Број На Модел На:
EVADJ
Тип:
играчка машина пиштол
Карактеристики:
Diecast
Големина:
27.5 x 8 x 2.5 cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат