.

.

New
Makartt Сина Волфрам Карбид Помине Вежба Битови Поставите 3Pcs на доградба на Акрилни Нокти Датотека Вежба Малку Нокти Педикир 3/32 F0704

Makartt Сина Волфрам Карбид Помине Вежба Битови Поставите 3Pcs на доградба на Акрилни Нокти Датотека Вежба

DEN 777.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Достапно

За производот :
Т HREE ПАРЧЕ ЕКСПЕРТ ПОМИНЕ SET-па може да се изостри, мелење, neaten, издлаби, smoothen, полски и преструктуирање гел и доградба на акрилни нокти, и да се стимулира помине раст.
СИТЕ ОКОЛУ НОКТИТЕ USE-значи множество може да се намали на cuticle, sidewall, или одат под ноктите за да ги задржиме чиста.
Ја ШТИТИ КОЖАТА од се повредени благодарение на супериорен изработка и добро тестирани дизајн.
ПРОФЕСИОНАЛНИ САЛОН на РЕЗУЛТАТИТЕ од вашиот дом, па можете да ги имаат DIY нокти или маникир и педикир без цена.
НЕВЕРОЈАТНА ИЗДРЖЛИВОСТ -челик карбид вежба малку сет не само што нема да некогаш рѓа, но исто така и заштита од прегревање штета со отпорност на топлина. Спецификација :
Материјал : Карбид
Количина : 3 Парчиња( Груб,Средни,Парична Казна Големина)
Големина : 3/32" големина ,Погоден за повеќето стандардна големина помине вежба машина
Вклучени во овој пакет :
3 x Помине Вежба Битови (Груб,Средни,парична Казна Големина), Забележува :
1. Чувајте се далеку од децата
2. Disinfect помине вежба битови по употребата
3. Ве молиме овозможи +/- 0.05 mm грешка поради рака мерења

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
Nail Drill Tools
Број На Модел На:
F0704
Бренд Име:
Makartt
Приклучоци Тип:
Никој
количина:
3 еез
Материјал:
Карбид
боја:
Сина
големина на модел :
F / M / C
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат