.

.

New
10pcs/лот 3 Копчето Smart Далечински Неисечени Празно Флип Виткање Фоб Копче Школка Случај Замена Одговара За Тојота Toy43 Сечилото

10pcs/лот 3 Копчето Smart Далечински Неисечени Празно Флип Виткање Фоб Копче Школка Случај Замена Одговара

DEN 2827.00
DEN 2976.00

Количина на стоки
Достапно

Опис : Состојба : 100% Сосема Нова Боја : Како на сликата покажа Карактеристики : 1.Најдобра замена за некое копче со скршени копчиња или носење на клучните случај. 2.Клучни случај и неисечени копче сечилото само.Не електронски internals. 3.Добиете нож се сече од страна на локалните locksmith/дилер или трампа на сечилото со оригиналниот. Ве молиме да се спореди со фотографирање пред да ги купите, бидете сигурни дека вашиот клуч е токму исто како слик покажува! Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите. Пакет Се Вклучени :
1* Копчето Школка Случај

Карактеристики на стоката

Осветленост Дел Број:
Клучни Школка
R/C Функција:
без
Другиот Дел Број:
Клучни Школка
Прилагодување:
No
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
TEMREIPO
Производителот Дел Број:
Клучни Школка
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат