.

.

New
2018 деца девојка момче моден облека поставите пролет, есен девојки на повик одговара насмевка лице sweatshirt+долго панталона одговараат на 4-14age

2018 деца девојка момче моден облека поставите пролет, есен девојки на повик одговара насмевка лице sweatshirt+долго

DEN 955.00
DEN 955.20

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на нашата продавница
Сите предмети се фабрика директни, 100% исто фотографијата !
100% највисок квалитет !
100% добри услуги на клиентите !
не пропуштајте ја !
големина 4 T-одговара деца раст на 100-110cm
големина на 5-6 T-одговара деца раст на 110-120cm
големина на 7-8 T-одговара деца раст на 120-130cm
големина на 9-10 T-одговара деца раст на 130-140cm
големина на 11-12 T-одговара деца раст на 140-150cm
големина на 13-14 T-одговара деца раст на 150-160cm

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14
Бренд Име:
OUOBOUOKID
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
564882350868
Outerwear Тип:
Јакни
Затворање Тип:
Pullover
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат