.

.

New
ПРЕРОДБАТА 2018 Нов Бренд Кожа Види Мажите Модни Луксузни Жените се Облекуваат Спорт рачен часовник Дами Фустан Кварц Види Заврши Календар

ПРЕРОДБАТА 2018 Нов Бренд Кожа Види Мажите Модни Луксузни Жените се Облекуваат Спорт рачен часовник Дами Фустан

DEN 432.00
DEN 846.24

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ПРЕРОДБА
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Бендот Материјал Тип:
кожа
Бендот Ширина:
20mm
Бендот Должина:
25cm
Случај Дебелина:
7mm
Dial Дијаметар:
35mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат