.

.

New
FULAIKATE Боја TPU Флип Случај за iPhone X заштитна Картичка Џеб Назад Случај за iPhoneX заштитна Holster Телефон Маска

FULAIKATE Боја TPU Флип Случај за iPhone X заштитна Картичка Џеб Назад Случај за iPhoneX заштитна Holster Телефон

DEN 187.00
DEN 219.84

Количина на стоки
Достапно


Боја TPU Флип Случај за i Phone X заштитна Картичка Џеб Назад Случај за i Phone X заштитна Holster Телефон Маска
За i Phone X

Карактеристики на стоката

Материјал:
PU
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Украсени
Карактеристики:
Флип Случај Со Картичка Џеб
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Бренд Име:
FULAIKATE
Мало Пакет:
No
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone X
Големина:
Flower Flip Case for iPhone X
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Модел На Телефон:
BF Флип Случај за iPhone X
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат