.

.

New
Обичај Модерна апстракт златна текстура мермер mural дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина троседот ѕид ресторан, бар de papel parede

Обичај Модерна апстракт златна текстура мермер mural дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина троседот ѕид

DEN 1440.00

Количина на стоки
Достапно


Опис
Позадината е прилагодена според вашите ѕид големина (Висина и Ширина) . Нашата позадина продажба по квадратен метар.
ве молиме место на цел се однесуваат на следниве caculation метод : 1 единица=1 метар квадратен.Нарачката единица=висина*ширина . На пример, големина : висина од 2.5 метри, широчина од 3 метри. Површина : 2.5 m*3.0 m=7.5 метри квадратни. Ви треба за да купите 8 квадратни метри (8 парчиња). Потоа,целата шема направени од 7.5 метри квадратни.
Ако ви се допаѓа нашите производи , ве молиме да ни остави порака или да ја испратите e-mail, која ги вклучува позадина висина и ширина ви се случува да ред и превозот адреса, а потоа ние ќе ви испратиме понуда, во прв пат.
Имате било какви прашања, добредојдовте да контактирате со услуга за клиентите. Ви благодариме.
Бесплатен превозот custom 3 d динамичен конан позадина ТВ во спалната соба дневна соба со софа во позадина ѕид позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствена позадина модерните големи 3 D троседот во спалната соба во ЖИВО позадина шокираше фудбалски позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствена позадина модерните големи 3 D анимација Спајдермен троседот во спалната соба во ЖИВО позадина позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај се насликани модерните големи 3 D позадина фудбал троседот во спалната соба во ЖИВО позадина позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот сопствена позадина модерните големи 3 D горење троседот во спалната соба во ЖИВО позадина фудбал позадина ефекти US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Гигант Камчиња Позадина Mural троседот во спалната соба во ЖИВО позадина позадина US$ 30.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај мурали Земјата и Месечината Простор Позадина Mural спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен
Бесплатен превозот обичај mural Сатурн Позадина Ѕид Mural голема спална соба, дневна соба во ЖИВО позадина позадина US$ 29.00 /метар квадратен

Карактеристики на стоката

боја:
врежана позадина, свила colth, масло на платно
Функција:
Мувла-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен
Материјал:
ЕП
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Винил Позадини
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Забава,Трговија,Апарати За Домаќинство
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
17512527
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
Бренд Име:
ЛУ ЧЕН YI КУЌА
Шема:
Фудбал
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат