.

.

New
Рачно Изработени Гроздобер Железо Рѓа Јапонски Стил Керамички Грубата Керамика Бамбус Дрво Чај Фах Вода Складирање Сад Чај Маса Плоча

Рачно Изработени Гроздобер Железо Рѓа Јапонски Стил Керамички Грубата Керамика Бамбус Дрво Чај Фах Вода Складирање

DEN 2027.00
DEN 3167.52

Количина на стоки
Достапно


Чај Лента е сад да се одржи на teapot,teacup,чај милениче,кригла,фер првенство.Исто така, тоа е убава позадина на teapot ,чаша чај
СПЕЦИФИКАЦИИ :
Материјал : Бамбус & Керамички
Големина на :
Дијаметар : 22.8 cm
Висина : 5.5 cm
Пакет Листата :
1*Чај Лента

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
PEONYFUN
Материјал:
Керамички
Име:
Чај Лента
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Бамбус & Керамички
Стил:
Ретро,Гроздобер,Јапонски
Тип:
teapot фер првенство кригла носителот
Области на примена:
чај соба,канцеларија,апарати за домаќинство,Слободно бар,кафуле
Пакет Листа:
1*Чај лента
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат