.

.

New
TIPTOP 2 Пакет се Рециклираат без чад smelless допирни sparkular ладно огномет машина за концерт клуб свадба ДИЏЕЈ бар Осветлување

TIPTOP 2 Пакет се Рециклираат без чад smelless допирни sparkular ладно огномет машина за концерт клуб свадба

DEN 65568.00

Количина на стоки
Достапно


* на авион во прав има два вида. внатрешна и надворешна. (затворен авион на висина може да бидат 3-4 метри. отворено може да биде 6-7 метри). за подобар ефект, ние препорачуваме на клиентите да изберете ourdoor во прав.
* пакување листа не вклучувајќи авион во прав. и да ги изразат компанија не се прифати во прав. клиентот може да purcahse од локалниот пазар.
* на remtoe контролер не, вклучувајќи мали батеријата поради изразат компанија не се прифати.клиентот може да purcahse од локалниот пазар.
* секој пат кога се стави една торба во прав. една кеса може да џет 7mins речиси
* ако сакате да направите некои машина џет иста висина. можете да направите машина во иста висина прво потоа се вклучи. кога ќе им треба џет повторно. вклучете го ( прав испорака на топлинска цевка треба време)
* напојување е 110 V-220 V ( треба да им помогнам на прекинувач за промена. ве молиме проверете ја фотографијата од веб)
* на stanard пакување начин е картонска кутија. лет случај не е задолжително.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Број На Модел На:
QX-1B
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
700W
Име на производ:
Ладно огномет машина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
700W
Контрола на начин:
DMX/Далечински управувач
Греење време:
7mins
Потрошен во прав:
титаниум во прав
Безжична контрола на далечина:
50-100 м без да се наруши
Начин на пакување:
картонска кутија
Пакување големина:
26*26*39cm
Пакување тежина:
10KG
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат