.

.

New
Свадба Накит Сетови Кристално Дрво Остава Свадба Накит Во Собата За Жените Ѓердан Ѓердан Earring Имитација Бисер Свадба Декорација

Свадба Накит Сетови Кристално Дрво Остава Свадба Накит Во Собата За Жените Ѓердан Ѓердан Earring Имитација

DEN 268.00
DEN 383.52

Количина на стоки
Достапно

Свадба Накит Сетови Кристално Дрво Остава Свадба Накит Во Собата За Жените Ѓердан Ѓердан Earring Имитација Бисер Свадба Декорација
начин на плаќање ја прифатиме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Превозот Смисла Ние брод понеделник - недела со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. Стандард на Услуги трае околу 15-25 работни дена (Освен Италија, Русија, Израел, Аргентина, Бразил, Латвија, Украина, Казахстан, Источна Европа, Јужна Америка, кој ќе се 30-45 дена). Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или Кина ЕМС веб-сајт. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 40 работни дена. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и вие сте одговорни за царински давачки. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот, што го има до 15 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Ве молиме ни e - mail. Сервис и Повратни информации не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние искрено се надеваме дека може да ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот, Ние автоматски ќе остави позитивен фидбек за вас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите во ваша корист. Вашето задоволство е многу, многу важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Без разлика кои и да сте, Без разлика каде се наоѓате од, ти си мој Бог, јас ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан обетки
is_customized:
No
Пол:
Жените
Број На Модел На:
JS17Y009M6
Стил:
Тренди
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Бренд Име:
fuyo
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Свадба
earring големина:
3.3*1.4 cm
Синџир должина:
45+5CM
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Земја на Производство:
Кина
Pendant Големина:
3.0*2,2 см
Тежина:
40g
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат