.

.

New
Нови Пристигне 2 парчиња јо Јо за обновување на лепило yoyo Рециклирање налепници Yoyo додатоци одличен подарок за јо-Јо љубовник Божиќ подарок

Нови Пристигне 2 парчиња јо Јо за обновување на лепило yoyo Рециклирање налепници Yoyo додатоци одличен подарок

DEN 84.00
DEN 95.52

Количина на стоки
Достапно


Нови Пристигне 2 парчиња јо Јо за обновување на лепило yoyo Рециклирање налепници Yoyo додатоци одличен подарок за јо-Јо љубовник Божиќ подарок

Карактеристики на стоката

Јазот Ширина:
11mm
Дијаметар:
19mm
Трикови:
3А,1A,5A
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мини
Предупредување:
Никој
Материјал:
Метал
Систем За Наплата:
Лепак Налепница
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
C311
Обликот:
Круг
Големина:
19*11*0.9(MM)
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат