.

.

New
Топла силикони автомобил воланот покритие За КИА Рио К2 К3 K4 K5 KX3 KX5 Cerato,Душата,Форте,Sportage R,Sorento Оптима

Топла силикони автомобил воланот покритие За КИА Рио К2 К3 K4 K5 KX3 KX5 Cerato,Душата,Форте,Sportage R,Sorento

DEN 335.00
DEN 394.08

Количина на стоки
Достапно

Состојба : 100% сосема нова Боја : црна, сина, црвена, сива Материјал : Висок квалитет на храна одделение силиконски Поддршка : 14.1" (36 CM) да 15.7" (40 CM) Точка се вклучени : воланот покрие школка x 1 Компатибилен : Одговара за секое возило чија управувач дијаметар е меѓу 14.1" и 15.7"

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Тежина:
140g
Бренд Име:
JINGHANG
Име На Модел:
FXPT016
Материјал Тип:
Силика Гел
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат