.

.

New
ChengBright Убаво 10 Јарди Вино Црвено Пилешко Петел Опашка Пердуви Скратува Лента за Свадба Партија Облека Петел Пердув Скратува

ChengBright Убаво 10 Јарди Вино Црвено Пилешко Петел Опашка Пердуви Скратува Лента за Свадба Партија Облека

DEN 422.00
DEN 527.52

Количина на стоки
Достапно


Cheng Bright Убаво 10 Јарди Вино Црвено Пилешко Петел Опашка Пердуви Скратува Лента за Свадба Партија Облека Петел Пердув Скратува DIY

Карактеристики на стоката

Големина:
5 Yards, 10 Yards
Шема:
Обоена
Бренд Име:
ChengBright
Материјал:
Пилешко Пердув
Број На Модел На:
6-8inch Петел Опашка Пердув Лента
Ширина:
5-6inch/13-18cm
Должина:
5Yards 10Yards
квалитет:
Како слики
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат