.

.

New
Младата Деца Главата Заштита Подлога Перница Бебе Деца Назад Вратот Старечки Капка Отпор Перница Безбедност Бебе Заштита

Младата Деца Главата Заштита Подлога Перница Бебе Деца Назад Вратот Старечки Капка Отпор Перница Безбедност

DEN 346.00
DEN 460.80

Количина на стоки
Достапно


Детали За Производот
Име На Производ : Симпатична Бебе Главата Заштита Подлога Перница
Материјал : ПП Памук + Супер меки Влакна
Големина : Панда 40*25cm / Був 31*19cm
Животно : Панда.Був
Возраст Recomended : ≥5 месеци
Карактеристики : Заштитни, Прекрасна, Безбедно,Пријатно. не pilling, не исчезнува, не off-line, лесен за чистење.
Функција : ги Заштити бебињата вратот и на главата од случајно да падне кога доенчиња и мали години учат да лазат,да седат,да застане,одиме фази. Answer : ___________________________ Note :
1.Затоа што секој го следи светлината и светлината и светлината се различни, па вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот. pls се разбере.
2.Поради мерење метод не е исто, може да мало отстапување за мерни податоци.

Карактеристики на стоката

Возрасна Група:
Бебиња
Обликот:
прстен
Функција:
Анти-Апнеа
Возраст Опсег:
7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци 4-6 месеци
Бренд Име:
VFQCH
Тежина:
0-1 pounds
Шаблон Тип:
Животните
одделение:
одделение А
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Памук / Полиестер
Број На Модел На:
VLB-01
Специјални Функции:
Мулти-функционална
Животните:
Панда.Був
Големина-Панда:
40*25cm
Siza-Був:
31*19cm
Пол:
Унисекс
боја:
Црна.Бела.Сива
Карактеристики:
Заштитни, Прекрасна, Безбедно,Удобно
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат