.

.

New
ROPIO LED Ноќ Светлата Premuim А4 Големина Акрилик Кино Lightbox LED Ноќ За DIY Табела Светлина Usb Црна Картички Писмо Светлина

ROPIO LED Ноќ Светлата Premuim А4 Големина Акрилик Кино Lightbox LED Ноќ За DIY Табела Светлина Usb Црна Картички

DEN 1203.00
DEN 2005.44

Количина на стоки
Достапно

ROPIO LED Ноќ Светлата Premuim А4 Големина Акрилик Кино Lightbox LED Ноќ За DIY Табела Светлина Usb Црна Картички Писмо Светлина Спецификации : Точка Име : Premuim А4 Големина Акрилик Кино Светлина Кутија LED Ноќ За DIY Табела светлина Големина : 30x22x5cm Боја за светлина кутија : Црна Материјал : ABS+Акрилик Напон : DC 5 V Напојува со : USB кабел или 3 х АА батерија ( не се вклучени) Примена : Не само за украс,но, исто така, може да се користи како кревет светилка за осветлување на Пакет : 1* А4 Големина LED Комбинација Светлина Кутија 1*USB кабелот 1*96 компјутери на црна картичка 1*119pcs на шарени картичка Имајте на ум : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 2.Оваа А4 Големина LED Комбинација Светлина Кутија не е водоотпорен.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
сертификација:
ДСА,ГШ,RoHS,CE
Енергија:
Префрлете
Употреба:
празник
Бренд Име:
ROPIO
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
RO-027
Е Батерии Вклучени:
No
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
ноќ светлина
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Wattage:
0-5W
Обликот:
Црно писмо
Напон:
4.5V
Осветлување:
кул бело
Напојува со:
USB кабел или 3 х АА батерија ( не се вклучени )
Напон:
DC 5V
Материјал:
ABS+АКРИЛИК
Боја на светлина кутија:
Црна
Големина:
30x22x5cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат