.

.

New
Ѕидот Налепници Мода Секси Жени Мурали Винил закачам Девојка Ѕид Decal Дома Декорација Уметност Спалната соба Само Лепило Позадина FS06

Ѕидот Налепници Мода Секси Жени Мурали Винил закачам Девојка Ѕид Decal Дома Декорација Уметност Спалната соба

DEN 379.00
DEN 474.24

Количина на стоки
Достапно


Спецификации : 100% сосема нов и висок квалитет
Заврши Големина : M : 42x85cm/ L : 57x116cm Материјал : Винил ПВЦ Ѕид Налепница Прилагодено В о л о р : Ако сакате други бои, ве молиме изберете од боја маса и ни остави боја или боја на број. На пример : 2# Прилагодена Големина : Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк. Пакет : 1x Sticker,1x Transfer филм,1xinstruction за употреба.
Лесен за употреба : одберете ја мазна, чиста и сува површина. Излупете ја налепницата од лист, еден по еден. Позиција на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно. Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.

Карактеристики на стоката

боја:
Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Светло Зелена, Темно Сива боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова, ДРУГА БОЈА
Големина:
42x85cm, 57x116cm
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
За Плочка,За Ѕид,Мебел Налепници,Кат Налепници,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Censor Кодот:
FS06
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu Град
Is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепница
Заврши Големина M:
42x85cm
Заврши Големина L:
57x116cm
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат