.

.

New
2018 романтична свадба свадба Љубов во срцето шарм Кристал сребрена боја Ѓердан Обетки Накит Сетови За Жените парична Казна накит

2018 романтична свадба свадба Љубов во срцето шарм Кристал сребрена боја Ѓердан Обетки Накит Сетови За Жените

DEN 105.00
DEN 122.88

Количина на стоки
Достапно

комбо комбо комбо

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки
Пол:
Унисекс,Жени,љубовници',Девојки
is_customized:
No
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Бренд Име:
18Bre
Број На Модел На:
TX088
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Метали Тип:
Бакар
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат