.

.

New
Кал клапи сет за SAIC G10 2017 луѓе двигател MAXUS LDV 2.0 SAICMOTOR АВТО делови за АВТОМОБИЛИ

Кал клапи сет за SAIC G10 2017 луѓе двигател MAXUS LDV 2.0 SAICMOTOR АВТО делови за АВТОМОБИЛИ

DEN 1725.60

Количина на стоки
Достапно


Добредојдовте на Шангај DT Авто Резервни Делови Co.,Ltd.
Производ : Кал клапи дел сет
Спецификација : како слики покажаа
Испорака Тежина : 1200g
Примена : одговара за SAIC G10
Повеќе објекти купување е добредојден, ќе добиете повеќе попуст и заштедите на превозот надомест. ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Mudguards
Објектот Висина:
8cm
Објектот Дијаметар:
35cm
Специјални Функции:
кал клапи
Објектот Ширина:
40cm
Објектот Должина:
40cm
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
1kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Име На Модел:
G10
Модел Година:
2017
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат