.

.

New
Децата Малата Сирена Принцеза се Облекуваат на Девојка Облека Дете Девојки Лето Плажа Партија се Облекуваат + Headband Детска Облека Vestidos

Децата Малата Сирена Принцеза се Облекуваат на Девојка Облека Дете Девојки Лето Плажа Партија се Облекуваат

DEN 378.00
DEN 472.80

Количина на стоки
Достапно


Лето 2018 Девојки Сирена се Облекуваат Со OTISBABY Перење Инструкции : 1. Само рака мие 2. Место на ладно место за да се исуши после миење 3. Користете топла или суво платно за пеглање
Пакувањето На Производот
Ако се купи други додатоци, ние ќе се користи тетрапак пакување
A : Се Облекуваат + Круна + Самовила Стапче + Перика
Б : Фустан
Вистински Фото
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно кога цел;
2 : Сите мерење е во CM, 1inch=2.54 см,грешка е 1-3cm.
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно кога цел;
2 : Сите мерење е во CM, 1inch=2.54 см,грешка е 1-3cm.
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно кога цел;
2 : Сите мерење е во CM, 1inch=2.54 см,грешка е 1-3cm.
Answer : ___________________________ NOTE : 1 : ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно кога цел;
2 : Сите мерење е во CM, 1inch=2.54 см,грешка е 1-3cm.

Карактеристики на стоката

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Вез
Јака:
О Деколте
Вграден Градник:
No
Бренд Име:
Otisbaby
Материјал:
Voile,Mesh,Чипка
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Европски и Американски Стил
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
Фестивал Бебе Девојки Домот Свила Фустани Девојки Облека Агент Фустан
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Силуета:
Труба / Сирена
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Елса Сина Цртан филм Принцеза Anniversaire Фустан наметка fille
Декорација:
Елса Круна Перика Маска Чевли Додатоци Сет
Фустан Тип:
Девојки Снег Бел Фустан Деца Цртан Филм Туту Фустан Партија Облека
Фустан Употреба:
Бебе Роденденски Подарок Венчаница Вечер Фустан Деверуша Фустани
За луѓето:
Детска Облека Деца Облека Дете Фустан Vestido Infantil
За Возраст:
2 3 4 5 6 7 8 9 10 Години
Мека индекс:
Умерена
Еластична индекс:
Микро-бомба
Се Тенок:
Yes
Стилот На Индекс:
Во долго дел
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат