.

.

New
САРА Ретро Жените Поларизирани очила за сонце Дизајнер Брендови Мода очила за сонце Возење Очила Eyewear UV400 Oculos Gafas de sol

САРА Ретро Жените Поларизирани очила за сонце Дизајнер Брендови Мода очила за сонце Возење Очила Eyewear UV400

DEN 477.00
DEN 691.68

Количина на стоки
Достапно

САРА Ретро Жените Поларизирани очила за сонце Дизајнер Брендови Мода очила за сонце Возење Очила Eyewear UV400 Oculos Gafas de sol Бренд : SARA
Боја : Како што се гледа на слика (може да мало боја разлика според вашиот монитор settings (поставки))
Видлив перспектива го оценувате : 99.9(%)
Рамка материјал : PC
Очила структура : Рамка
Дали поларизирана : Да
Леќа Материјал : TAC
Силата На :
УВ-отпорни одделение : 400

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
САРА
Стил:
очила
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирана,Огледало,UV400
Рамка Материјал:
Пластични
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
TAC
Леќа Висина:
52 mm
Леќа Ширина:
55 mm
Број На Модел На:
1626
Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
модни очила за сонце:
Мажите Поларизирани Очила За Сонце
100% UV400 очила за сонце:
Gafas Oculos de sol feminino
Famale Sunglasse Жени:
гроздобер ретро очила за сонце
Луксузна Преголеми Очила За Сонце:
Отворено Спорт Eyewear Очила
врвот висок квалитет:
бренд дизајнер очила за сонце
is_customized:
Yes
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат