.

.

New
Поддршка градите секси жени push up градник Intimates поместена куп жени градник згусне првенство секси градник соберат градите поместена првенство секси жени градник

Поддршка градите секси жени push up градник Intimates поместена куп жени градник згусне првенство секси градник

DEN 221.00
DEN 401.28

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 80 68 70 B 83 69 70 C 85 70 70 D 88 71 70 E 90 72 70 F 93 72 75 A 85 73 75 B 88 74 75 C 90 75 75 D 93 76 75 E 95 77 75 F 98 77 80 A 90 78 80 B 93 79 80 C 95 80 80 D 98 81 80 E 100 82 80 F 103 82 85 A 95 83 85 B 98 84 85 C 100 85 85 D 103 86 85 E 105 87 85 F 108 87 90 A 100 88 90 B 103 89 90 C 105 90 90 D 108 91 90 E 110 92 90 F 113 92
Мерење Во Инчи Големина Горниот дел на Градите, Под Биста 70 A 31.5 26.8 70 B 32.7 27.2 70 C 33.5 27.6 70 D 34.6 28.0 70 E 35.4 28.3 70 F 36.6 28.3 75 A 33.5 28.7 75 B 34.6 29.1 75 C 35.4 29.5 75 D 36.6 29.9 75 E 37.4 30.3 75 F 38.6 30.3 80 A 35.4 30.7 80 B 36.6 31.1 80 C 37.4 31.5 80 D 38.6 31.9 80 E 39.4 32.3 80 F 40.6 32.3 85 A 37.4 32.7 85 B 38.6 33.1 85 C 39.4 33.5 85 D 40.6 33.9 85 E 41.3 34.3 85 F 42.5 34.3 90 A 39.4 34.6 90 B 40.6 35.0 90 C 41.3 35.4 90 D 42.5 35.8 90 E 43.3 36.2 90 F 44.5 36.2

Карактеристики на стоката

Чаша Големина:
А, Б
Бендови Големина:
32, 34, 36
Бренд Име:
mozhini
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
Underwire
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
push up градник за жени
Материјал:
Полиестер,Ацетат
Градник Стил:
Во Едно Парче,Push-Up,Се Фрлам
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Затворање Тип:
Назад Затворање,Забавува Кука-и-око
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените
градник:
градник без кратко
секси градник:
поддршка градник
поддршка на жените градник:
Push up градник
соберат градите градник:
жените градник
соберат градите на жените градник:
жените градник
секси жените градник:
Жените Секси Градник
Дама Градник:
поддршка градите градник
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат