.

.

New
5D Волумен удари со камшик В Г Навивам Цветаат Eyelash Продолжување Fadvan Квалитет Синтетички Mink Индивидуални Шминка Трепките 12rows/Фах

5D Волумен удари со камшик В Г Навивам Цветаат Eyelash Продолжување Fadvan Квалитет Синтетички Mink Индивидуални

DEN 191.52

Количина на стоки
Достапно


Име на производ :
5 D волумен удари со камшик в г навивам цветаат eyelash продолжување Fadvan квалитет синтетички mink индивидуални шминка трепките 12 редови/фах
MOQ
1 лента (12rows/лента)
Материјал Кореја Врвен Квалитет на Синтетички материјал Свила
Дебелина 0.07 mm
Квалитет
Совршен квалитет со корејски технологија на производство
Нашата предност
1 : удари со камшик направен од висок technic
2 : навивам и должината се апсолутно идентични; многу мека свила
Функција
Природен изглед, Трајни Навивам, Лесно да го инсталирате
Транспорт
Секоја цел ќе бидат испратени во рок од 24 часа, големи акции може да се осигура вашата цел е кратко времето за испорака

Карактеристики на стоката

Навивам:
C, D
Дебелина:
0.07 mm
Должина:
8mm, 10mm, 12mm, Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelash Материјал:
Синтетичка Коса
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Број На Модел На:
Трепките екстензии
Лажни Eyelashe Должина:
0.5-1cm
Големина:
12 rows/tray
Лажни Трепки Стил:
Crisscross
Бренд Име:
Fadvan
Лажни Трепки Terrier:
Други
Количина:
1 фах/многу
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат