.

.

New
CANIS LATRANS Тактички 8x36 Двоглед Телескоп За Надворешна Лов Кампување HS3-0038

CANIS LATRANS Тактички 8x36 Двоглед Телескоп За Надворешна Лов Кампување HS3-0038

DEN 1934.00
DEN 2330.40

Количина на стоки
Достапно


КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
· Ние работиме 5 дена (Понеделник до ПЕТОК во 8 : 30 AM - 6 : 00 PM EST) неделно. Пет ѕвездички систем кој Aliexpress исто така е важно да го продолжи успехот на нашиот бизнис.
· Овие системи за електронска пошта се знае дека повремено ги блокирате дојдовните пораки од Aliexpress или Aliexpress продавачи. Ако не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине повратни информации.3° Поле на Гледање : 110 M/1000 M ,330 Ft/1000 Yds Око-олеснување : 19. Ние ќе бидеме одговорни за било какви штети или загуби настанати во превозот на процесот.
· Ако вашиот град им припаѓа на ОДДАЛЕЧЕНА ОБЛАСТ, таму ќе биде $33 оддалечена област доплата превозот преку DHL.5 mm Големина : 172x139x56mm Тежина : 650g
( Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот. Пред да плаќаат, ве молиме бидете сигурни дека на адреса во Aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.4 mm Излез Ученик : 4. Објектите се отстранат од нивните 'блистер-pack" display пакување не се враќа. Ве молиме да ни испратите порака преку Aliexpress и кажете ни како можеме да заработи вашето задоволство!
· Ве молиме љубезно забелешка знаете дека вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички на Aliexpress се исклучително важни за нас.)
· Оваа испорака аранжман исклучува нашите Јавни Празник.
Се ВРАЌА
· Се враќа се дозволени, ако не сте задоволни со купувањето и мора да се иницира од страна на купувачот во рок од 10 дена по приемот на пратката.
· Ние нормално брод на велика БРИТАНИЈА, САД, Австралија, од страна на E-пакет услуга, други земји ќе брод од страна на Standard International Shipping (DHL&ЕМС). Купувачот мора да ги плати се врати превозот.
· Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа по добивањето проверена плаќање и покажа "Заврши" статус.)
ПРЕВОЗОТ
· Се должи на превозот Правила : СИТЕ Литиум Батерии Ќе Бидат Отстранети пред Превозот. Ве молиме љубезно не остави неутрален/негативна повратна информација ако сте имале проблем со некој објект.
ПЛАЌАЊЕ
· Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 20 дена по наддавање.
CANIS LATRANS Тактички 8x36 Двоглед Телескоп За Надворешна Лов Кампување HS3-0038
Зголемување : 8 X Дијаметар : 36mm Агол на гледање : 6. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и пост услуга.
· Со цел да се квалификува за враќање на парите вашиот врати стока мора да биде во оригинална неотворена нане состојба, како што е предаден, со сите пакување, прирачници и документација непроменети и непроменета. (Ние испрати страна на меѓународните парцела, на оданочување ретко се случило во некои земји. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
· Тоа е брз и лесен за обработка на трансакцијата. Кога ќе примите вашата предмети, ве молиме љубезно ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек на Aliexpress. Ве молиме кажете ни како можеме да го направиме твое пет-ѕвезда оценет еден премногу!
· Наша цел е да се направи секој клиент 100% задоволни со нивниот редослед. Feedback форумот не е место за да ни остави порака.)
· Ние не се одговорни за каква било царинска оданочување ако работен во некои земји.
· Сите предмети ќе биде предаден на купувачот е означена адресата САМО. Но, ако Кина Пост Воздух Пошта е прифатливо за вас (Пристигнување време : 15-50 работни дена), ние ќе се користат на овој начин. Во спротивно вашата цел ќе биде откажана автоматски со Aliexpress и неплатени извештај ќе бидат испратени до вас од страна на Aliexpress.

Карактеристики на стоката

Број На Модел На:
HS3-0038
Бренд Име:
canis latrans
Тип:
Двоглед
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат