.

.

New
1set=4pcs посебни големина ABS Автомобил Внатрешни работи panel Прозорецот Ентериер школка Автомобил налепници Автомобил Стајлинг за BMW MINI countryman F60

1set=4pcs посебни големина ABS Автомобил Внатрешни работи panel Прозорецот Ентериер школка Автомобил налепници

DEN 3420.00
DEN 3600.00

Количина на стоки
Достапно


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
ХС-CBS
Материјал:
Пластични
Налепница Сместување:
Врата Се Справи,Вратата Внатрешни Работи
Текстурата на материјалот:
Пластични
Погоден Дел:
Вратата Се Справи Со Врата За Контрола На Изгледот
Боја Класификација:
Црвено Карбонски Влакна; Саѓи Јаглерод Сина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат