.

.

New
3 Компјутери/многу Жени Луксузни Ретро Модата Накит Сетови Антички Сребрена Боја Ѓердан Обетки Прстени За Жените Деверуша Подарок

3 Компјутери/многу Жени Луксузни Ретро Модата Накит Сетови Антички Сребрена Боја Ѓердан Обетки Прстени За Жените

DEN 168.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно


ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
ПРОИЗВОД НАСТАВА
3 Компјутери/многу Жени Луксузни Ретро Модата Накит Сетови Антички Сребрена Боја Ѓердан Обетки Прстени За Жените Деверуша Подарок Објект Стил : Жените Накит Сетови Количина : 1lot=1set=3pieces Главниот Камен : ААА Смола Друг Камен : ААА Кристал Meterial : Сребро Позлатен Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Број на Модел : GT-0083
CUSTOMER REVIEWS
ПРОИЗВОД МЕРЕЊЕ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
Превозот Начин Недела Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Недела Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15-60 дена www.17track.net/en/ Aramex Изразат 5-15 дена www.aramex.com EPacket 7-20 дена www.17track.net/en/ UPS-от Изразат 5-15 дена www.ups.com/cn Postnord 15-45 дена www.17track.net/en/ Федекс Изразат 5-15 дена www.fedex.com/us/ Шведска Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ EMS Изразат 5-15 дена www.ems.com.cn Хонгконг Пост 15-45 дена www.hongkongpost.hk Холандија Пост 15-45 дена www.17track.net/en/ SF Изразат 5-20 Дена www.sf-express.com DHL 3-10 Дена www.dhl.com/en.html Ali Express Стандард Превозот 15-35 дена Ali Express официјалниот веб-сајт цел страница 1.LY Накит Датумот на Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен од Страна на Празници, Прослави, Лошите Временски услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
ПАКУВАЊЕ
Повеќе Објекти Ќе Бидат Спакувани Во Кутии
ШОПИНГ ПРОЦЕС
ПЛАЌАЊЕ
1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите. 3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ

Карактеристики на стоката

Прстен Големина:
9, 8, 10, 7
Должина:
46CM
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Смола
Бренд Име:
wbmqda
Пол:
Жените
Број На Модел На:
GT-0083
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Геометриски
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Пад на превозот:
Пад на Превозот прифати
Подарок за:
Мамо Девојка Сопруга Ќерка Пријателки Себе
Експрес Слободен Испорака:
Цел>150usd Слободни DHLЕМСFEDEX...
функцијата 2:
2018 Нови Пристигнување H
Функција 3:
Жените мода накит
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат