.

.

New
2017 Нови 40mm Parnis Механички Часовници Човек Керамички Рамки Dial miyota Движење на Мажите Автоматски се Види 5Bar Водоотпорен рачен часовник

2017 Нови 40mm Parnis Механички Часовници Човек Керамички Рамки Dial miyota Движење на Мажите Автоматски се

DEN 5141.00
DEN 10080.00

Количина на стоки
Достапно

Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.
Плаќање : во Моментов, што може да се плати со Moneybookers, Виза, Мастеркард, Western Union и банкарски трансфер. -Стакло : Сафир стакло. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Напомена : 1.Нашите цени не вклучувајќи го дестинација царина.Кога ќе примите вашата нарачка, плаќање по успех, ние гарантираме во 1-3 дена, превозот,Следење на броеви и превозот информации ќе бидат испратени веднаш по испорака. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Ви благодариме! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.Во принцип,ние прогласи цената е $25. Ние ќе ви вратат за предмети вратени во рок од 14 дена на примање на нив, за било која причина. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.Колку што е можно со цел да се избегне дестинација царина,ние може да го прогласам за ниска цена. Ако не примите објект по 29 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши проблем испорака. Политика на враќање : Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чува во оригинална статус.Времето во транзит : транспорт време варира со различни превозот методи и растојанието. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број.Ние ќе ја испрати на парцели во рок од 3 дена по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.Ние може да транспорт на сите делови на светот.Времето за испорака зависи од дестинација,Изберете превозот метод и други фактори, тоа може да трае до 15-39 дена. Гаранција & Одржување : Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Во различни земји, различни поштенски ЕМС : 7-15 Дена да пристигнат. Во различни земји, различни поштенски Кина Пост Воздух Mail(Кина Пост Воздух) : 15-39 Дена да пристигнат. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 5 ATM отпорност на вода. -Рака : 20mm рака. Повратна информација : Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.врвен висок квалитет одлична работна состојба Опис Движење : 21 накит MIYOTA Automatic(авто-ликвидација) движење; -Dial : Црна ,Кафе, сина бирате со светлосен раце и знаци ,датум на 3 часот позиција со magnifer.Тоа само ќе ве однесе 1 минута.  - Тоа е Бесплатен превозот услуга!!! 1. -Случај димензии : дијаметар : 41mm ; дебелина : 13mm. -Случајот Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случај ,црн брусен керамички рамки.) Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса и напишете "подарок" за испорака детали лист.ние само ќе одговорен за Кина царинската проблем .Превозот време за референца : DHL : 5-8 Дена да пристигнат.

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Бренд Име:
Parnis
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12.8 мм
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Бендот Материјал Тип:
кожа
Dial Дијаметар:
41mm
Стил:
Fashion & Неврзан
Функција:
Заврши Календар
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Бендот Должина:
22inch
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат