.

.

New
032118 нова жешка човек чанта машки големи tote торба мажите бизнис торба

032118 нова жешка човек чанта машки големи tote торба мажите бизнис торба

DEN 648.00

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Патент Џеб
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Чанти Тип:
Totes
Обликот:
Повик Tote
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Бренд Име:
NEWHOTSTACY
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
бизнис
Повод:
Разноврсна
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат