.

.

New
5PCS Монета Druzy Achate со Црна Gunmetal Bails Позлатен Бакар Рамен Круг Титаниум Drusy Geode Шарм парична Казна Приврзоци Накит DSS76

5PCS Монета Druzy Achate со Црна Gunmetal Bails Позлатен Бакар Рамен Круг Титаниум Drusy Geode Шарм парична

DEN 810.24

Количина на стоки
Достапно


ПРЕДМЕТИ ЗАБЕЛЕЖА
Предмети Облик : обликот на секој парчиња разлика и ние ќе го испрати по случаен избор,како што е сурови природни материјали,во облик е надвор од нашата контрола.
Предмети Боја : боја ќе биде малку разлика од сликата,за секој компјутерски монитори се разлика.
ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ СЛИКА
СЛИЧНИ ПРЕДМЕТИ РЕФЕРЕНЦА
За да ги видите повеќе други слични нови приврзоци и конектори :

Карактеристики на стоката

Метална боја:
1 Темно Сина, 2 Шампањ, 3 Бели AB, 4 Сребрени
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
JAYLAXIEBJ
Број На Модел На:
ДСС-76KBJI
Функција:
Фитнес Тракер,Порака За Потсетување,Повик За Потсетување,Расположение Tracker,Аларм,Период Tracker,Спиење Tracker
Метали Тип:
Алуминиум,Бакар
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Материјал:
Druzy Ахат
Материјал:
Druzy Ахат
боја:
како Слика
Големина:
Approx 12x4mm
Количина:
5pcs/многу
Тежина:
Approx 8g/pcs
Се справи со време:
3-5 работен ден
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат