.

.

New
4 Пара Лето стил naturalStone dangle Обетки,рачно изработени се Откажат snakeskin Обетки, Отворајќи Кристал Кристал Шарм Накит ER118

4 Пара Лето стил naturalStone dangle Обетки,рачно изработени се Откажат snakeskin Обетки, Отворајќи Кристал

DEN 1382.00
DEN 1536.00

Количина на стоки
Достапно

Здраво, Добредојдовте на нашата продавница! Материјал : Кристал Циркон Отвори, камен Камен Големина : Прибл :24*45mm Облик : dangle Обетки Кристал Боја : види слика Количина : 4 пара
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Карактеристики на стоката

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
ER118
Бренд Име:
JUSTWELL
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат