.

.

New
За да се Префрлате НС Конзола Торба за Nintend Switch Складирање Торба за Nintendo Switch ЕВА Случај Gamepad Заштитна Торба Торбичка

За да се Префрлате НС Конзола Торба за Nintend Switch Складирање Торба за Nintendo Switch ЕВА Случај Gamepad

DEN 423.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Достапно

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот. 2.Цел ќе биде предаден, од 2 - 7 работни дена . [Освен кога производот е надвор од акциите. Ако повеќе од 7 дена, ние ќе промена на следење на број и ја да ти] 3.Пристигнување време : 15-60 дена.зависи од Пост услуга во вашата земја 4. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус [пакет ќе дојде и БЕЗ Следење на Информации .Купувачот НЕ ја прифати pls не место цел] 5.Ако имате други барања. Pls ја напушти масажа за нас во вашата нарачка 6.Ние ќе ги преземе следниве пакување методи . 7. Мобилен телефон кабел производители поради малата коло мувла различни изглед може да биде малку различен, не влијае на користењето,Купувачот НЕ ја прифати pls не место на редот!
ЕВА Тешко Патување Носат Школка Случај за Nintend Switch Торба Торбичка Кутија Оваа точка збор без лого Ефикасно да го заштити вашиот Switch конзола од шок, гребење и нечистотија Одговара за Префрлање 1.Дизајниран да се направи вашиот нов Nintendo Switch Конзола дури и повеќе преносни & патување пријателски 2.Одговара на Nintendo Switch таблета,Радост-Един контролори.На одвоени џебови се заштити вашата игра картички подобро 3.Штити Nintendo се Префрлите од случајно испакнатини, гребнатини, и капки, додека во случај 4.Совршен футрола за чување на вашиот Nintendo Префрлете се безбедно зачувани кога патувате или кога не е во употреба Компатибилен Со : За Nintendo Switch Конзола & Радост-Един Пакет се Вклучени : 5x за носење за Nintendo Префрлате

Карактеристики на стоката

Nintendo Модел:
Nintendo Префрлате
Компатибилен Марка/Модел:
Nintendo
Бренд Име:
Џинг Ченг Da
Број На Модел На:
Патна торба за Nintend Switch НС Про Контролер
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат