.

.

New
нова 18 45см раѓа бебиња девојка силикони кукли раѓа lifelike роден принцеза кукли со жирафа кадифен кукла магнетни pacifier играчка

нова 18 45см раѓа бебиња девојка силикони кукли раѓа lifelike роден принцеза кукли со жирафа кадифен кукла

DEN 4117.00
DEN 5799.36

Количина на стоки
Достапно


Опис :
Големина : Околу 45 см
Тежина : Околу 1.3 кг
Структура : на главата и екстремитетите се увезуваат силикони, не се многу меки, умерено мека тешко, телото е памук, многу мека; Кукла може да екстремитети активности, можат да седат може да лага; Не стои, не може да се зборува; Платно кукла тело нема да влезете во вода
Очи : Тајван високо-одделение акрилик очи, очите не можат да трепка
Коса : увезени mohair , рака имплант , можат да го освежат
Облека : скроени според кукла големина

Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
Кукли
Материјал:
Винил
Предупредување:
не мултифункционален
Тип:
Бебе Кукли,Етничка Кукли,Полнети Кукли,Мода Кукла,Matryoshka Кукла
Димензии:
45см
Карактеристики:
Мека,DIY Играчка,Полнети & Кадифен,Образовни,Модел
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Број На Модел На:
A1422
Тема:
Филм & TV
Батеријата:
no
Пол:
Девојки
Mfg Серија Број:
Ограничена Колекција
Бренд Име:
OtardDolls
Возраст Опсег:
> 3 години
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат