.

.

New
100pcs m3 m4 M5 m6 нерѓосувачки челик countersunk head завртка конус washser нозе подлога машина нозе нога Конкавна конвексни конус

100pcs m3 m4 M5 m6 нерѓосувачки челик countersunk head завртка конус washser нозе подлога машина нозе нога

DEN 384.00

Количина на стоки
Достапно

100pcs m3 m4 M5 m6 нерѓосувачки челик countersunk head завртка конус washser нозе подлога машина нозе нога Конкавна конвексни конус
Количина : 100pcs

Карактеристики на стоката

Внатрешен Дијаметар:
М4, М3, М5, M6
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
М3 М4 M5 M6
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат