.

.

New
14V 3А AC Адаптер за Напојување За Samsung Syncmaster 173p SYNCM173P SYNCM193P LCD Монитор Бесплатен Превозот

14V 3А AC Адаптер за Напојување За Samsung Syncmaster 173p SYNCM173P SYNCM193P LCD Монитор Бесплатен Превозот

DEN 510.00
DEN 784.32

Количина на стоки
Достапно

14 V 3А AC Адаптер за Напојување За Samsung Syncmaster 173p SYNCM173 P SYNCM193 P LCD Монитор Бесплатен Превозот
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 14 V / 3А
-Конектор Големина : 6.5 mm x 4.4 mm
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x 14 V 3А AC Адаптер за Напојување За Samsung Syncmaster 173p SYNCM173 P SYNCM193 P LCD Монитор Бесплатен Превозот
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
https : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1957296_32738067666.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Карактеристики на стоката

Бренд Име:
DBJBA
Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
EU
Излезна Струја:
1.5 а
Излезниот Напон:
9V
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм x 2.1 mm
is_customized:
Yes
Излез:
9V 1.5 А
гаранција:
3 Години
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат