.

.

New
Трговија на големо Тенка Винил есен сценско фотографија позадина Прилагодите сонце Backdrops Дигитални Позадина за фото Студио D9160

Трговија на големо Тенка Винил есен сценско фотографија позадина Прилагодите сонце Backdrops Дигитални Позадина

DEN 684.00
DEN 720.00

Количина на стоки
Достапно

Род pocekt е possbile за нас додека се справи со екстра такса е потребно.) 2) Не е Лесна Големина (дојде во 2-4 парчиња,се чини помеѓу позадина) 8ft x 8ft (250cm X250cm)-без подот за лице да застане на.Добредојдовте на FOTOKEEN ФОТОГРАФИЈА Продавница ,постојат многу различни стилови на фотографска опрема за продажба!!!!!!!!!
Трговија на големо Тенка Винил есен сценско фотографија позадина Прилагодите сонце Backdrops Дигитални Позадина за фото Студио D9160
Опис : Материјал : Дигитални текстил(хемиски влакна, може да биде укината). Ние ќе се подготват за цел соодветно. Значи, ако вие не може да го прифати,ве молиме да се купи со претпазливост.
Answer : ___________________________ Note :
1.
За нас :
Ние сме Производител на Фотографијата во позадина, кој има 10 години искуство во оваа индустрија. Големина на : (големина може да се прилагоди) Не Цвест и не род џеб. Големина : Сите backdrops се печатени во ширина x висина формат. Ние може да се најдат и испрати
слични на оние за вашиот брз поглед, додека само ги споделите со нас на тема/стил ви се допаѓа. Имаме над десет илјади различни backdrops за вашиот референца.И ние ќе рефундирање на сите вашата исплата откако ќе ги примите објект и се врати.Но треба да плаќаат за превозот на предавањето на објектот; Топло Тоа : 1, истиот слика во различни монитори ќе се покаже на различни бои ефекти , поради следење и снимање слика . 7ft x 10ft (200cm X300cm) 8ft x 12ft (250cm X360cm) 10ft x 15ft (300cm X450cm) 10ft x 20ft (300cm X600cm) Овие големини дојде во 2-4 парчиња, треба да се закачите на нив со двојно двострано лента.Тоа е можно за нас да се КОМБИНИРААТ ПРЕВОЗОТ
5,Различни редовни големини како 5х5, 5x7, 8x8, 8 X12, 7x10, 8x10, 10x12, 10x10, 8x15 и 10x20ft е можно за нас според нашиот каталог. Најпопуларните големини, треба да се користи за : 1) Лесна Големина (дојде во едно парче,без споеви) 4ft x 4ft (125cm X125cm) 5ft x 5ft (150cm X150cm) 5ft x 7ft (150cm X220cm) 5ft x 10ft (150cm X300cm) (Забелешка : 4 X4ft и 5 X5ft големина секогаш има "Нема Кат дел,можете да изберете за појавување на подови во иста големина од нашата продавница.Не било лоша миризба. Пакување : Виткање. Custmer дизајни се предвидени.Roll up цврсто со еден цилиндар за 3-4 дена, тоа ќе биде во ред.Компјутерот печатен за живописни бои,висока резолуција на сликите 2. 10ft x 10ft (300cm X300cm)-без подот за лице да застане на. Овој поголема големина е погодна за Свадба Фаза,Одмор и забава Фотографија,Возрасни,Мајчинство и Семејство Фотографија и така натаму.Мат финиш за да се намали одраз и Враќање Политики : ви Благодариме за купувањето и жал ми е за проблеми што го имавме! Тука се и правилата за враќање &замена на вашата набавка : ве Молиме контактирајте со нас за 14 дена и се врати во 14 дена по добивање на itemo,инаку, не би наплата на вашата исплата и да се обезбеди замена; Сите објект се врати треба да бидат во оригинал пакет и ги вклучува сите додатоци.Ќе е подобро топлина тоа со железна на ЗАДНИОТ дел на објектот, тогаш тоа ќе биде мазна повторно. Сите овие димензии се погодни за Новороденче Фотографија и Мали Деца или домашни Миленичиња Фотографија. Кога тоа е валкано , тоа не може да се мијат. Само да ни оставите порака на големина што ви треба .И оваа позадина не е водоотпорен, не ја користат водата за чистење, ако тоа е валкано, можете да користете сува крпа или со четка за да се избрише тоа. Компјутерот печатен позадина карактеристики : 1.На тој начин, ќе се обезбеди разумна цена, со висок квалитет, најдобра услуга, брз време на испорака за вас. Следново е начин да го отстраните брчките. Таму ќе имаат споеви помеѓу backdrops, но најважно е дека цвест нема да се меша со фотографии, можете да користите блиц светлина или изберете потемна и шарени капки која ќе биде подобро.

Карактеристики на стоката

Големина (мм):
100cmx 150см, 150cmx 200cm, 150cmx 220cm, 200cmx 300cm, 300cmx 300cm
Бренд Име:
FOTOKEEN
Пакет:
Yes
Стил:
Сценско
Број На Модел На:
D9160
Тип:
Компјутер Печатени
Материјал:
Винил
is_customized:
Yes
Големина:
Може да се прилагоди
се применуваат:
Свадба позадина. новороденче, деца и деца
клучен збор:
винил фотографија backdrops,бебе позадина
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат