.

.

New
Hiawatha 2018 Цртан Филм Дигитални Печатени Долг Ракав Блуза Жените Плус Големина Chiffon Кошула Harajuku Стил Лабава Blusas T1952

Hiawatha 2018 Цртан Филм Дигитални Печатени Долг Ракав Блуза Жените Плус Големина Chiffon Кошула Harajuku Стил

DEN 892.00
DEN 1487.52

Количина на стоки
Достапно


Внимание :
Ве молиме користете вашиот полно име на ред, ако не, купувачот е одговорен за сите понатамошни проблеми.
Ако сакате да се промени на адресата, големина или боја, ве молиме да ни ме пред ние испорака. Ако ние веќе се испраќаат надвор, ние не ќе ја прифати вашата модификација.
Ако не оставете боја или големина за нас, ние ќе брод што случајно
Ако не сте задоволни со предмети, можете да се вратите назад за refune или размена на тоа. Меѓутоа, купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Испорака Детали За :
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работен ден по уплатата примена (aliexpress ќе ги провери вашата кредитна картичка,и тоа ќе биде потребно за 24 часа и празник освен),ако имаме било каков проблем во врска со производот,ние ќе оставете порака за вас во времето,pls љубезно ни одговори на време, исто така, да се избегне mistkae се случи .
Имаме некои превозот начини : Кина пост воздух mail,EMS,DHL,Epacket,UPS-от и Fedex.
Гаранција и Гаранција :
Ако не сте задоволни со она што сте го добиле, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Се Враќа Термин :
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Други Политики :
Ние не сме responsile за било обичај должност или увоз доход.
Ние ќе ги остават Позитивен Фидбек за вас по приемот на стоката. Ве молиме исто така, остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации за нас. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте satified со предмети. Ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Бренд Име:
Hiawatha
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Тип:
Chiffon
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
T1952
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Preppy Стил
Облека Должина:
Долго
Одговара:
За да се спречи големина прашање, ве молиме да ги проверите големините информира
Место на Потекло:
Кина
Години:
2018
Сезоната:
Пролет
боја:
како се покаже
Состојба:
Бренд Нови со Ознаки
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Мода/Неврзан/Harajuku
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат