.

.

New
Скутер атв мотоцикл GY6 мотор GY6125 GY6150 Magneto stator серпентина gy6-125cc gy6-150cc Stator серпентина 11 Столбови Серпентина Magneto роторот

Скутер атв мотоцикл GY6 мотор GY6125 GY6150 Magneto stator серпентина gy6-125cc gy6-150cc Stator серпентина

DEN 1228.80

Количина на стоки
Достапно


Карактеристики на стоката

Тип На Објект:
мотор мотор
Име На Модел:
GY6125 GY6150
Објектот Ширина:
3.8cm
Објектот Висина:
3.8cm
Материјал Тип:
Бакарна жица
Објектот Должина:
11.15cm
Бренд Име:
FCD
Надворешни Тестирање И Сертификација:
АДС
Објектот Тежина:
1.5kg
Специјални Функции:
..
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат