.

.

New
JORMEL 10pcs домашно Милениче Мачка Играчка Симпатична Дизајн Челик Жица Пердув Закачка Стапче Пластична Играчка за мачки Боја Мулти Производи За домашни миленичиња Пр

JORMEL 10pcs домашно Милениче Мачка Играчка Симпатична Дизајн Челик Жица Пердув Закачка Стапче Пластична Играчка

DEN 656.00
DEN 762.24

Количина на стоки
Достапно

100% Сосема Нов и висок квалитет, Големина : Должина : 65cm Забелешка : 1. Тоа е рачни мерења на локации, може да биде 2-3cm грешка. 2. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање. За Превозот 1.Нарачки обработени во рок од 1-3 дена по плаќањето се врши и проверка. 2.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е без меѓународно следење на број, кој не може да се следи кога пратката ја напушти Кина. 3.За побрзо и Побезбедно доставување, ние ви препорачуваме да одберете превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, e Packet или Ali Express Стандард Превозот 4.Ние ќе го организира превозот според адресата на купувачот да обезбеди, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress. 5.Ако сеуште не го добиете вашиот објект во рок од 60 дена, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе го провериме тоа за вас. За Повратни Информации 1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 2.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети.Ние ќе го цениме дека ако можете да објавувате слики на објектот. 3.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање 1.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или во погрешно објект. 2.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки. 3.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот. 4.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот бесплатно е неповратни.

Карактеристики на стоката

Големина:
One Size
Тип:
Мачки
Бренд Име:
КАРАМЕЛ MACCHIATO
Материјал:
PU
Играчки Тип:
Интерактивна Играчки
Број На Модел На:
JY0200
боја:
случаен боја
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат