.

.

New
Пролетта и есента жените тесни тело за само-култивирање пет-точка високо-necked солидна боја Т-маица TB7361

Пролетта и есента жените тесни тело за само-култивирање пет-точка високо-necked солидна боја Т-маица TB7361

DEN 1173.00
DEN 1429.92

Количина на стоки
Достапно

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина на Крстот Рамо
(cm) Градите Ширина
(cm) Тело Должина
(cm) Должина Sieeve
(cm) S 35 85 62 36 M 36 89 63 37 L 37 93 64 38 XL 38 97 65 39 XXL 39 101 66 40 XXXL 40 105 67 41 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Повик
Број На Модел На:
TB7361
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
longqibao
Јака:
Turtleneck
Sleeve Должина(cm):
Половина
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат