.

.

New
6.2 Кружни Терминали Ладно Притиснете Терминали M6 Гкл Бакар Отворање Млазници Голи Совет DJ431-6ABCD

6.2 Кружни Терминали Ладно Притиснете Терминали M6 Гкл Бакар Отворање Млазници Голи Совет DJ431-6ABCD

DEN 228.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Достапно

6.2 Кружни Терминали Ладно-цедените Терминали M6 Гкл Бакар Отворање на Носот Совети DJ431-6 ABCD Површината боја мариноване и калај позлата Материјал дебелина 0.5 mm, изработени од месинг D : 6.4 милиметри/W : 12mm/L : 23mm/E : 17mm (4 големини се исти) нога е применливо жица со дијаметар : 0.25-0.75mm2 Б нога е применливо жица со дијаметар : 0.75-1.5mm2 В нога е применливо жица со дијаметар : 1.5-2.5mm2 D нога е применливо жица со дијаметар : 2.5-4mm2

Карактеристики на стоката

Тип:
Splice
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
DJ431-6ABCD
Модел:
DJ431-6.2
Неодамнешно

Купувачи како што сакаат